MADO Systemy » O nas » Kariera

Kariera

SERWISANT MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Zatrudnimy serwisanta / technika / automatyka do serwisu maszyn przemysłowych (wag kontrolnych, transporterów i detektorów metali oraz X-Ray)
Region: Polska ołudniowa

Opis stanowiska:
1-osobowe wyjazdy po całej Polsce na instalację, legalizację, kalibrację, przegląd techniczny, naprawa, konserwacja, itp.
ustalanie z Klientami terminów wizyt serwisowych,
organizowanie legalizacji z Urzędem Miar i Wag,
ofertowanie części zamiennych oraz w/w usług,
archiwizowanie dokumentacji technicznej oraz serwisowo-handlowej.
Wymagania:
wykształcenie średnie techniczne,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
wiedza z zakresu elektrotechniki, automatyki i podstaw informatycznych,
umiejętność czytania schematów elektrycznych,
uprawnienia elektryczne SEP,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych, praca na terenie całej Polski,
minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
kontakt z najnowszymi technologiami oraz możliwość rozwoju zawodowego,
klarowny system wynagrodzenia,
narzędzia niezbędne do pracy, takie jak samochód, laptop i telefon,
interesującą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazne środowisko,
możliwość pracy z tzw. „Home Office” w dowolnym miejscu w Polsce.

MADO Systemy Sp. z o.o.
Ul. Grynwaldzka 574
80-320 Gdańsk
biuro@madosystemy.com

Aplikacje wraz z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia prosimy przesyłać klikając na nasz adres email biuro@madosystemy.com. Prosimy o wpisanie tematu wiadomości: Serwis(imię i nazwisko).

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych" Dz. U. Nr 133 poz. 833..

Kontakt

Mado Systemy
80-298 Gdańsk, ul. Kartuska 462
telefon: +48 58 600 84 54
fax: +48 58 554 19 06
biuro: biuro@madosystemy.com
serwis: serwis@madosystemy.com

Partnerzy

Langguth
OSC
Mesutronic

Zamknij X