Wagi kontrolne

Portfolio produktów do precyzyjnego
ważenia kontrolnego gdy znamy wagę zadaną.

Wagi kontrolne są bardzo precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, które stały się integralną częścią współczesnych procesów produkcyjnych. Niemal każda gałąź przemysłu wychodzi z założenia, że połączenie wysokiej precyzji z najwyższą możliwą przepustowością zmaksymalizuje zysk. Podczas gdy niedopełnione produkty mogą prowadzić do kosztownych wycofań z rynku i nieodwracalnej utraty Twojej reputacji, przepełnienie produktów będzie miało negatywny wpływ na Twoje dane dotyczące produktywności. Precyzyjny pomiar wagi produktów jest decydującym czynnikiem dla jakości produkcji. Co więcej, jest to kryterium które wpływa na Twoją długoterminową pozycję na rynku.

Dwadzieścia lat doświadczeń w roli dostawcy dynamicznych systemów ważenia i kontroli jakości, zapewniły firmie Mado Systemy wiedzę o tym, jakie kryteria muszą zostać spełnione, by dobrać produkt najwyższej klasy. Z tego powodu, nasze wagi kontrolne posiadają elastyczność i różnorodność konfiguracji, aby umożliwić idealne ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze wagi kontrolne to połączenie nowoczesnej technologii z higieniczną konstrukcją (od modelu podstawowego do wariantu IP69K), które z konsekwencją spełnia rygorystyczne wymagania przemysłu spożywczego. Poza samym ważeniem, nasze urządzenia optymalizują procesy produkcyjne dzięki zaawansowanej technologii. Wyjątkową precyzję uzyskuje się dzięki wykorzystaniu technologii EMFR, która charakteryzuje belki wagowe WIPOTEC.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa produktu, wagi kontrolne można łączyć z dodatkowymi urządzeniami kontrolnymi, takimi jak wykrywacze metalu, czy skanery rentgenowskie. Kompaktowe systemy ważenia i inspekcji są łatwe w integracji z istniejącymi już liniami produkcyjnymi. Charakteryzują się bezpieczeństwem, trwałością i niezawodnością – co sprawia, że nasze urządzenia są praktyczną i trafną inwestycją na długie lata.