TARGI PCI DAYS 2021 RUSZYŁY PEŁNA PARĄ

08/09/2021

W dniu dzisiejszym ruszyły Targi PCI Days w Warszawie!


Po długim okresie pandemii, działaniami oraz kontaktem zdalnym z wielkim entuzjazmem i werwą podeszliśmy do tego dwudniowego wydarzenia NA ŻYWO. Niezawodna ekipa Mado Systemy postawiła stoisko pełne wdzięku oraz nowinek technicznych oraz technologicznych. Porwaliśmy się na przywiezienie sporej ilości maszyn z naszego Gdańskiego Show Room’u. Wśród nich: urządzenie do serializacji z wagą kontrolną TQS-HC-A-TE, urządzenie do agregacji TQS-CP oraz HIT urządzenie naszego własnego projektu i produkcji MaDos – kontrola jakości, inspekcja wizyjna, współpraca z oprogramowaniem do serializacji.


To wszystko okraszone jest sprzedawanym przez nas oprogramowaniem do serializacji leków, urządzeń medycznych, kontroli jakości, do zarządzania procesami, obiegiem dokumentacji itd…


Zapraszamy Państwa do rozmów, dyskusji, wspólnej analizy trendów oraz tematów z obszaru serializacji, agregacji, znakowania oraz śledzenia produktu. Tylko u nas wiedza przekazana w bardzo lekki i przystępny sposób, przyjemność z omawiania oraz planowania nowych projektów bądź modyfikacji istniejących procesów GWARANTOWANA. Ekipa sprzedawców HIT, techniczni GENIALNI.
Sprawdź. Zapraszamy. Wypatrujemy. Działamy. Dzielimy się wiedzą.