Wagi logistyczne

Portfolio produktów do precyzyjnego
przechwytywania i rejestrowania
wagi produktu.

Legalizowane wagi przepływowe to precyzyjne rezultaty ważenia przy możliwie wysokich przepustowościach i przy dużych obciążeniach.

Wagi zostały specjalnie dopasowane do potrzeb branży logistycznej, a przy tym uwzględniono możliwość ich integracji z istniejącymi systemami transportowymi jak również z liniami doprowadzającymi oraz systemami wysyłania paczek.

Dynamiczna waga przelotowa wyróżnia się nie tylko pracą z dużą prędkością, lecz również możliwością pracy w trybie Start/Stop. Zróżnicowane wymiary urządzenia to gwarancja optymalnej integracji z odpowiednim systemem transportowym. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania rolek transportowych z dokładnością co do milimetra, co z kolei zapewnia płynny przepływ produktów.

Celem poszerzenia funkcjonalności wagi istnieje możliwość podłączenia etykieciarki, skanera lub systemu do pomiaru objętości tworząc tym samym system DWS, a możliwość integracji wagi z terminalami zewnętrznymi oraz różne opcje interfejsów to kolejne wartości dodane urządzenia.

Potrzebna jest niezawodna waga kontrolna do precyzyjnych, dynamicznych procesów ważenia w logistyce lub w mokrych pomieszczeniach z surowymi wymogami higienicznymi? Inwestycja w model „heavy-duty” będzie z pewnością właściwą decyzją. Wagi dokładnie określają ciężar produktu, kontrolując w ten sposób przepływ towarów i materiałów, jednocześnie zapewniając znaczną przepustowość ze względu na ich wysoką wydajność. Łatwe w obsłudze i w integracji, gwarantują precyzję oraz długowieczność.