Aktualności

29/01/2021

Mado Systemy i Verifarma oferują integralne rozwiązania serializacji w Polsce

Grupa NEUCA jest największym dystrybutorem farmaceutyków oraz liczącym się ich producentem. Jako doświadczony producent preparatów aptecznych stosuje europejskie standardy bezpieczeństwa i systemy kontroli dla wszystkich swoich preparatów, dzięki czemu oferuje je w farmaceutycznej jakości.

27/11/2020

Mado Systemy wspiera wdrożenie serializacji w LEK-AM

Pragniemy pokrótce opisać jak połączony zespół projektowy MADO SYSTEMY i LEK-AM opracował kompleksowe wdrożenie serializacji produktów medycznych zgodnie z wymogami dyrektywy fałszywkowej UE. Wdrożenie objęło cztery linie produkcyjne w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym LEK-AMu.

14/05/2020

Wydajność operacyjna po wprowadzeniu serializacji

Nieco ponad rok temu, w związku ze zmianą przepisów dotyczących serializacji produktów medycznych (zgodnie z wymogami dyrektywy fałszywkowej UE) przemysł wciąż testuje wprowadzone technologie, w celu powrotu do poziomów wydajności sprzed ich wprowadzenia.

Dynamiczna waga kontrolna

07/05/2020

Oferta Specjalna!

Oferta specjalna! Sprzedaż z półki. Fabrycznie nowe wagi kontrolne, gotowe do odbioru. Atrakcyjna cena, błyskawiczna dostawa, niezawodność i precyzja.

07/04/2020

Wsparcie serwisowe urządzeń firmy WIPOTEC-OCS

Pragniemy zapewnić Państwa o naszej gotowości do obsługi serwisowej. Pracujemy z zachowaniem ścisłych norm bezpieczeństwa, monitorując stan zdrowia naszych pracowników oraz minimalizując możliwości rozprzestrzeniania się panującego obecnie wirusa.

10/03/2020

Serializacja kosmetyków

Serializacja to bezpieczeństwo, a serializacja kosmetyków wydaje się niedaleką przyszłością. Doświadczenia z branży farmaceutycznej sprawiają, że droga jest łatwiejsza.

09/01/2020

Otwieramy rekrutację!

W związku z nieustającym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, ponownie otwieramy rekrutację.
Zachęcamy do aplikowania!

15/11/2019

Zgodność ze standardami UDI

Podobnie jak w przypadku przepisów dotyczących serializacji w branży farmaceutycznej, zgodność UDI dla wyrobów medycznych wkrótce stanie się kwestią globalną.

14/10/2019

Serializacja oraz agregacja na terenie Rosji od 2020 roku

Firma Mado Systemy wraz ze swoim niemieckim partnerem WIPOTEC-OCS, jest gotowa na scenariusz z podpisem zawierającym aż 88 znaków.

22/08/2019

Serializacja w małym i średnim przedsiębiorstwie

Serializacja w małym i średnim przedsiębiorstwie farmaceutycznym: Jak się przygotować na postanowienia Dyrektywy Fałszywkowej od strony oprogramowania?