Odrobina historii i suchych faktów

O nas

Szanowni Państwo

 

Tradycja, nowoczesność, jakość oraz miłość do tego co się robi – tak najkrócej można byłoby opisać filozofię firmy MADO Systemy. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem renomowanych światowych producentów nowoczesnych rozwiązań w zakresie optymalizacji linii technologicznych oraz urządzeń kontroli jakości. Dostarczamy zaawansowane technologicznie urządzenia niemieckich firm, liderów w swojej dziedzinie takich jak, WIPOTEC, Langguth, SICK, Mesutronic oraz BDEV. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze związanej z prawidłowym funkcjonowaniem kontroli jakości procesu produkcyjnego dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, chemicznego, dla transportu i logistyki.

Jesteśmy firmą rodzinną z 25-letnim doświadczeniem, wieloma realizacjami, również „szytymi na miarę”. Osobiście zarządzam spółką, dobierając wysoko wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę. Celem zespołu MADO Systemy jest współtworzenie sukcesu naszego Klienta. Potrafimy dopasować rozwiązania technologiczne do jego potrzeb. Nasz zespół profesjonalnych, zmotywowanych pracowników doradzi i pomoże Państwu nawet w najbardziej skomplikowanych i nietypowych sprawach. Podejmujemy trudne wyzwania, złożone projekty, jesteśmy elastyczni i odpowiadamy na Państwa indywidualne potrzeby.

Swoją działalność opieramy na zdobytej wiedzy i bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii. Innowacyjne rozwiązania to nasza pasja. Z uwagą śledzimy pojawiające się na rynku najnowsze rozwiązania, które nie tylko usprawniają proces produkcji, lecz także obniżają jego koszty i minimalizują ryzyka.
Stawiamy na proste i jasne zasady współpracy, co oznacza sprawną obsługę klienta, możliwie szybkie terminy dostaw i realizacji. Pomagamy nie tylko w realizacji, służymy również szeroką wiedzą dotyczącą funkcjonowania sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do etapu automatyzacji naszego Klienta. Otaczamy go wsparciem i opieką przez kolejne lata, świadcząc usługi doradcze, gwarancyjne i serwisowe.
Łącząc innowacyjne idee ze sprawnym zarządzaniem projektami, tworzymy funkcjonalne i efektywne ekonomicznie rozwiązania na lata, które pozwolą Państwu osiągać zakładane efekty i korzyści, a nam – satysfakcję.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy,

Prezes Zarządu MADO Systemy

Odrobina historii i suchych faktów

W roku 1996 zakładam jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą Mado Grażyna Domańska, forma prawna, szybkie tempo wzrostu oraz zakres oferowanych produktów i usług okazują się niewystarczające w dynamicznie zmieniającym się rynku oraz w morzu potrzeb polskich klientów, którzy rozwijają się oraz nadrabiają lata komunizmu w bardzo szybkim tempie…Zakładam wraz z rodziną Mado Systemy Sp. z o.o., firmę o zasięgu europejskim. Zdobywamy nowe rynki oraz kolejne branże przemysłu, zapełniamy polski rynek naszymi urządzeniami, rośnie potrzeba najwyższej jakości obsługi posprzedażowej…
Zakładam kolejną firmę rodzinną Mado Systemy Sp. z o.o. sp.k., która przejmuje funkcję sprzedażową, pozostawiając swoją firmę siostrę w pełni skupioną na posprzedażowej obsłudze setek klientów na rynku polskim oraz w krajach nadbałtyckich.
Tym oto sposobem stworzyłam sieć firm, których wspólnym mianownikiem jest moja osoba, zasady, dbałość o klienta, rodzinna atmosfera i ciepłe, przyjazne podejście do biznesu, wraz z grupą oddanych pracowników, z których część stawiała ze mną pierwsze kroki w biznesie w latach 90tych zamierzamy być z Państwem jak długo będziemy Wam potrzebni.