FAST TRACK!!!

07/08/2019

TQS FAST TRACK – PEŁNA SERIALIZACJA I ROZWIĄZANIE DO AGREGACJI W CIĄGU 6 TYGODNI*

Traceable Quality System (TQS) to seria modułowych, zaawansowanych technologicznie maszyn. TQS skraca czas potrzebny na wdrożenie w pełni zautomatyzowanej linii do serializacji i agregacji produktów farmaceutycznych. W odpowiedzi na zbliżające się terminy FMD w UE i amerykańskie DSCSA, dostępne są wstępnie skonfigurowane maszyny TQS Fast Track. Umożliwiają firmom medycznym dotrzymanie terminów serializacji i agregacji w możliwie najkrótszym czasie.

ŁATWY I INTUICYJNY INTERFEJS OPERATORA

Jeden, przyjazny dla użytkownika interfejs operatora, ułatwia operowanie maszyną i jej konfigurację. Unikalna funkcja ConfigureFast umożliwia podgląd wszystkich podzespołów takich jak transportery, drukarki i kamery na ekranie użytkownika. W rezultacie ConfigureFast znacząco redukuje błędy ludzkie, skraca czas konfiguracji jednocześnie zwiększając ogólną efektywność sprzętu.

ZGODNOŚĆ Z GLOBALNYMI PRZEPISAMI SERIALIZACYJNYMI

Nasze systemy posiadają wszystkie atrybuty niezbędne do spełnienia wymagań prawnych w USA, Unii Europejskiej, Chinach i innych państwach na całym świecie. Oprogramowanie do projektowania nadruku TQS Fast Track posiada zaimplementowane układy kodu oraz identyfikatory spełniające wymagania przepisów globalnych. W przypadku zmiany przepisów krajowych, oprogramowanie otrzymuje aktualizacje, aby zapewnić sprawną i błyskawiczną zgodność.

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE LINIAMI

Możliwe jest administrowanie wszystkimi etapami produkcji od serializacji do agregacji palet, w jednym systemie, za pomocą intuicyjnego oprogramowania Line Manager. Do efektywnego zarządzania urządzeniem nie jest wymagana wiedza ekspercka, ani inwestycja w szkolenie personelu obsługującego.

PRECYZYJNY NADRUK I WERYFIKACJA PRZY WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Integracja sprzętu do serializacji z linią pakującą nie powinna odbywać się kosztem jej wydajności. Urządzenia TQS Fast Track posiadają  precyzyjną technologię drukowania i weryfikacji, dlatego są w stanie zapewnić wydajności do 300 szt./min., przy możliwie najniższym współczynniku odrzutu.

WYDAJNE ZARZĄDZANIE DANYMI

TQS Fast Track cechują się unikalną cechą –  możliwością uchwycenia dodatkowych atrybutów produktów. Są nimi m.in. waga, czy jakość kodu. Dane dodatkowe można przechowywać razem z unikalnym numerem seryjnym produktu (TQS Traceability+).

ZNORMALIZOWANE PROTOKOŁY KOMUNIKACYJNE I INTERFEJSY

W procesie produkcyjnym otwarte interfejsy XML zapewniają elastyczność podczas łączenia się z rożnymi dostawcami poziomu 3. Te interfejsy umożliwiają płynną wymianę danych między produkcją, magazynem i systemem ERP. Implementacja interfejsu XML eliminuje konieczność zmiany, lub ponownego sprawdzania sprzętu na liniach, gdy system wyższego poziomu wymaga aktualizacji.

Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszymi urządzeniami Track & Trace oraz ze stroną producenta – WIPOTEC. Z przyjemnością doradzimy w sprawie konkretnego projektu.