Wsparcie serwisowe urządzeń firmy WIPOTEC-OCS

07/04/2020

Szanowni Państwo,

 

wychodzimy na przeciw wyzwaniom, które pojawiły się przed nami wszystkimi w tym trudnym czasie. Chcielibyśmy poinformować o możliwościach, które pozwolą nam wspólnie z Państwem usprawnić procesy produkcyjne oraz zapewnić ich ciągłość. Bezpieczeństwo i spokój wynikający z dobrego planowania oraz próba przewidywania następstw wzmożonej produkcji to teraz priorytet również dla nas. Zdajemy sobie sprawę z trudności i ograniczeń możliwości producentów, ich dostawców i podwykonawców. Nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji w zakresie różnych form wsparcia.

 

Z naszej strony proponujemy czynności typu:

  • analiza urządzeń, na podstawie dokumentacji oraz czasu ich eksploatacji, w celu wyspecyfikowania a zalecanych części zamiennych,
  • pomoc w stworzeniu zaplecza magazynowego w Państwa zakładzie odpowiedniego dla posiadanych urządzeń firmy WIPOTEC-OCS GmbH,
  • dobór odpowiednich rozwiązań do umożliwienia wsparcia zdalnego w państwa urządzeniach.

 

Pragniemy jednocześnie zapewnić Państwa o naszej gotowości do obsługi serwisowej. Pracujemy z zachowaniem ścisłych norm bezpieczeństwa, monitorując stan zdrowia naszych pracowników oraz minimalizując możliwości rozprzestrzeniania się panującego obecnie wirusa. Realizujemy wizyty serwisowe w zakładach klienta w trybie standardowym, ponadto posiadamy narzędzia do świadczenia usług serwisowych zdalnie.

 

Prosimy o przeanalizowanie Państwa sytuacji w zakładzie oraz wzięcia pod uwagę powyższych czynników. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego z naszym biurem lub bezpośrednio z działem serwisu.