TQS-HC-A

Ten wysoce precyzyjny system transportu

TQS-HC-A przejmuje właściwości TQS-SP odnośnie prowadzenia produktu i serializacji oraz uzupełnia je o kończącą kontrolę kompletności dzięki procesowi ważenia. Dodatkowe moduły rozszerzają je o kompaktowo zintegrowaną etykieciarkę Tamper-Evident oraz o funkcjonalność winiet, specyficznych dla poszczególnych krajów.

TQS-HC-A posiada wszystkie funkcje TQS-SP, w obszarze zarządzania produktem i serializacją, rozszerzając ją jednocześnie o kontrolę kompletności przy pomocy wagi. Moduły opcjonalne integrują funkcje naszej kompaktowej technologii Tamper-Evident, czy wymaganych w innych państwach etykieciarek. Opakowania są odbierane z kartoniarki poprzez idealnie zsynchronizowany, regulowany pas dociskowy. Ten wysoce precyzyjny system transportu jest podstawą dla efektywnego kodowania oraz weryfikacji. Produkty z wadliwymi kodami są odrzucane do oddzielnego, zamykanego na klucz pojemnika, znajdującego się przed belką wagową. Produkty o nieprawidłowej wadze korzystają z odrębnego, niezależnego systemu odrzutu, który znajduje się za belką wagową. Dzięki funkcji ConfigureFast identyczne dane są wysyłane bezpośrednio do drukarki i do kamery. Wszystkie komponenty systemu są w łatwy i dostępny sposób konfigurowalne poprzez pojedynczy interfejs użytkownika, bez konieczności przełączania programów. Doskonałym uzupełnieniem systemu TQS-HC-A, jest w pełni automatyczny stół zbiorczy przystosowany do przygotowania opakowań lub ich stosów do końcowego zapakowania czy agregacji w wyższy stopień (np. karton zewnętrzny, karton wysyłkowy). Stół zbiorczy nie wymaga niezależnej konfiguracji, gdyż jest sterowany bezpośrednio przez TQS.

Główne cechy

 • Przejęcie składanych kartoników w stabilnej pozycji i ich bezpieczne przetransportowanie do wagi oraz drukarki, by uzyskać najlepsze efekty druku i odczytu
 • Drukarka atramentowa TQS InkPrint z głowicą drukującą w pełni zintegrowana
 • Kamera TQS-VIO1 w pełni zintegrowana
 • Zdolna do przystosowania się pozycja montażu głowicy drukującej i kamery
 • Duży 15” wyświetlacz dotykowy (Touchscreen) z prostym menu obsługi (opcjonalnie 19”)
 • Pakiety walidacyjne i dokumentacje IQ/OQ, FDS, RA, TM (opcjonalnie)
 • Beznarzędziowa zmiana formatu

Twoje korzyści

 • Wszystko w jednej koncepcji obsługi dla szybkich oraz łatwych operacji
 • Wysoka przepustowość do 600 szt./min. (300 szt./min. w standardzie)
 • Kompaktowa jednostka do szybkiej integracji oraz gotowości do pracy , by spowodować redukcję kosztów

TQS-HC-A (podwójny Tamper)

TQS-HC-A, wyposażony w system znakowania Tamper-Evident po obu stronach, pozwala na serializowanie opakowań zbiorczych, weryfikację nadruku, szczelne zamykanie klapek za pomocą etykiet Tamper-Evident, odgórne aplikowanie winiet, rozprowadzenie produktu według rożnych zasad sortowania, oraz jednoczesne determinowanie wagi produktu w trakcie trwania całego procesu serializacyjnego. Etykiety lub winiety dedykowane dla poszczególnych państw, są nanoszone za pomocą kompaktowej jednostki etykietującej. Alternatywnie, system może zostać wyposażony w drukarkę termotransferową do drukowania informacji o danej partii lub danych serializacyjnych. Co to oznacza dla Klienta: Wszystkie możliwe do przewidzenia przepisy dotyczące serializacji, dotyczące całego świata, mogą być spełnione za pomocą pojedynczego, łatwego w obsłudze urządzenia, co znacznie oszczędza przestrzeń. Opcjonalnie TQS-HC-A można zamówić z pełną obudową. Gwarantuje to bezpieczeństwo przebiegu procesu, żaden z operatorów nie może ingerować w proces podczas pracy maszyny. Wymiana materiałów eksploatacyjnych, jest przeprowadzana tylko z jednej strony, co ułatwia obsługę, szczególnie w przypadku integracji z linią.

Produkty z błędnymi kodami są usuwane do osobnego, zamykanego pojemnika, znajdującego się przed taśmociągiem wagowym wagi kontrolnej. Produkty z błędną wagą posiadają odrębny system odrzutu, bezpośrednio za transporterem wagowym. Obsługa wszystkich komponentów jest intuicyjna oraz zcentralizowana w jednym interfejsie. Oznacza to, że bez konieczności dokonywania zmian w programie, wszystkie komponenty systemu obsługiwane są bezpośrednio. Pięć funkcji (serializacja, Tamper-Evident, aplikator winiet, nadruk etykiety, ważenie) w jednym urządzeniu jest tym co czyni HC-A najbardziej kompaktową i wielofunkcyjną maszyną do serializacji na świecie. Jest łatwo integrowalna w przypadku ograniczonej przestrzeni produkcyjnej, posiada również znakomity stosunek ceny do wydajności w przeliczeniu na poszczególne komponenty i ich funkcjonalność

Zobacz więcej

TQS-HC-A z Tamper-Evident oraz Vignette Labeler

Najbardziej kompaktowa maszyna do serializacji na świecie

Zastosowano w niej oddzielną separację. Produkty z błędnym kodowaniem są odrzucane przed pasem ważącym do zamykanego pojemnika, a produkty z wadliwą wagą wykorzystują drugi system wyrzutu bezpośrednio za pasem wagowym. Intuicyjna obsługa wszystkich komponentów jest wygodna oraz zorganizowana centralnie i obsługiwana za pomocą tego samego interfejsu.
Pięć funkcji (serializacja, Tamper-Evident, etykieciarka winiet, drukowanie etykiet addytywnych, ważenie) w jednym urządzeniu sprawia, że ten model TQS-HC-A jest najbardziej kompaktowym urządzeniem do serializacji na świecie. Łatwo zintegrowany zapewnia oszczędność miejsca w najtrudniejszych środowiskach produkcyjnych, ma również znakomity stosunek wydajności do ceny, szczególnie zliczając wszystkie jego komponenty i funkcjonalność.

Zobacz więcej

Główne cechy

 • Wysoce precyzyjny transport produktów
 • Najszybsza konfiguracja dzięki ConfigureFast
 • Etykiety Tamper-Evident
 • Liniowe drukowanie etykiet termotransferowych
 • Elastyczna pozycja montażu głowicy drukującej / kamery
 • Zaawansowane technologicznie belki wagowe
 • Duży 15-calowy wyświetlacz dotykowy i intuicyjne menu (opcjonalnie 19 ”)
 • Pakiety walidacyjne i dokumentacja IQ / OQ, FDS, RA, TM (opcjonalnie)
 • Zmiana formatu bez użycia narzędzi

Twoje korzyści

 • Koncepcja operacji „wszystko w jednym” dla szybkiej i łatwej obsługi
 • Kompaktowa, nowoczesna, wielofunkcyjna jednostka zapewniająca optymalną wydajność
 • Wysoka przepustowość do 600 szt. / min (standardowo 300 szt. / min)
 • Maksymalna elastyczność integracji dzięki modułowej konstrukcji