hotLAN

Minimalne zużycie kleju
oraz maksymalną elastyczność

hotLAN Etykieciarki na klej gorący posiadają dwie główne cechy: minimalne zużycie kleju oraz maksymalną elastyczność co czyni je bardzo efektywnym rozwiązaniem dla całej linii – przy użyciu jednej maszyny mogą Państwo nakładać szeroką gamę etykiet z minimalną ilością kleju.

Etykieciarki liniowe:


hotLAN® Liniowe automaty etykietujące zostały stworzone z myślą o jednowymiarowych, cylindrycznych pojemnikach. W trakcie procesu pojemniki obracają się dzięki systemowi pasów, które wprawiają pojemnik w ruch okrężny co aktywuje dozowanie etykiet. Etykieta zostaje przymocowana na zasadzie nakładania się na siebie warstw.

Etykieciarki karuzelowe:

hotLAN® Karuzelowe automaty etykietujące zostały stworzone specjalnie dla aplikacji nanoszenia papierowych bądź plastikowych etykiet dookolnych na pojemniki o kształcie okrągłym, prostokątnym jak również owalnym, jedynie boki pojemników muszą być równoległe Pojemniki wprowadzane są do maszyn poprzez ślimaka wlotowego oraz gwiazdę taktującą na talerze prowadzące karuzeli gdzie przytrzymywane są przez docisk. Każdy pojemnik w tej pozycji zostaje zaopatrzony we właściwą etykietę. Etykieta przytwierdzona do pojemnika elementem dociskowym nachodzi na siebie.