sysLAN

wysoka jakość

sysLAN Systemy dystrybucji produktu zapewniające szeroką gamę indywidualnych rozwiązań dla konkretnych potrzeb klienta: rozsztaplowywanie, zamykanie wieczka z funkcją kontrolną oraz etykietowanie różnych pojemności oraz wydajności. Od pojedynczych komponentów po całe linie produkcyjne, włącznie z napełniarkami i urządzeniami paletyzującymi – sysLAN otwiera nieograniczone możliwości!

LANGGUTH dostarcza również kompletne linie od rozsztaplowywania przez napełnianie oraz zamykanie po etykietowanie i paletyzowanie wszystkich dostępnych na rynku typów wiaderek. Niezbędny w tym przypadku jest zakup kilku dodatkowych komponentów, które mogą zostać zintegrowane przez inżynierów firmy LANGGUTH przy użyciu własnych, sprawdzonych rozwiązań i elementów, aby zapewnić rozwiązanie pod indywidualne potrzeby konkretnego klienta.

Rozsztaplowywanie wiaderek:

Magazynek do rozsztaplowania zaprojektowany jest w taki sposób by być na tej samej wysokości co paleta, aby umożliwić łatwy i szybki transfer wiaderek ustawionych dnem do góry. Urządzenie rozdziela sztapel do 2.20 metra wysokości oraz transportuje pojedyncze wiaderka do maszyny napełniającej bądź etykietującej. Doskonały pod względem mechanicznym projekt oraz wysoka jakość samego procesu to cechy charakterystyczne dla urządzeń firmy LANGGUTH co widać na przykładzie wysokiej różnorodności doboru kształtów i wymiarów wiaderek.

Urządzenie do zamykania:

System pobiera wieczko ze sztapla oraz umieszcza je na napełnionym wiaderku. W następnym etapie procesu wieczko jest dokładnie dociskane do każdego wiaderka. System wizyjny weryfikuje czy każde wiaderko zostało zaopatrzone w wieczko.